Accessoires

Authentieke tweedehands designaccessoires van 's werelds toonaangevende luxemerken. Elk item wordt beoordeeld op staat, zodat je precies weet wat je koopt.

SALE
Louis Vuitton
€237
Adviesprijs: €332
Louis Vuitton

DetailsLouis Vuitton Taiga Porte Monnaie Cuvette-muntetui, leer, donkergroen, M64422

PORTEMONNEES

Louis Vuitton

€237
Adviesprijs: €332

Louis Vuitton

SALE
Louis Vuitton

DetailsLOUIS VUITTON Louis Vuitton Pochette Cles Bicolor Monogram Empreinte-muntetui M80885

PORTEMONNEES

Louis Vuitton

€596
Adviesprijs: €835

Louis Vuitton

SALE
Louis Vuitton

DetailsLOUIS VUITTON Louis Vuitton lange portemonnee M82290 Zippy crème, dames, 188630

PORTEMONNEES

Louis Vuitton

€1,193
Adviesprijs: €1,670

Louis Vuitton

SALE
Gucci

DetailsGUCCI Marmont ronde portemonnee met rits van zwart leer (443123) voor dames (188652)

PORTEMONNEES

Gucci

€647
Adviesprijs: €906

Gucci

SALE
Gucci

DetailsGUCCI Swing-portemonnee met rits van roze leer (368877) voor dames (181688)

PORTEMONNEES

Gucci

€279
Adviesprijs: €390

Gucci

SALE
Gucci
€783
Adviesprijs: €1,096
Gucci

DetailsGUCCI Blondie-portemonnee met ronde rits 760312/496334, bruin leer, voor dames

PORTEMONNEES

Gucci

€783
Adviesprijs: €1,096

Gucci

SALE
Chanel

DetailsChanel Coco Button lange portemonnee van leer voor dames CHANEL

PORTEMONNEES

Chanel

€669
Adviesprijs: €936

Chanel

SALE
Louis Vuitton

DetailsLouis Vuitton Vertical lange portemonnee M81367 voor dames LOUIS VUITTON

PORTEMONNEES

Louis Vuitton

€1,010
Adviesprijs: €1,414

Louis Vuitton

SALE
Saint Laurent

DetailsSaint Laurent lange leren portemonnee 328558 voor heren SAINT LAURENT

PORTEMONNEES

Saint Laurent

€627
Adviesprijs: €877

Saint Laurent

SALE
Chanel

DetailsChanel Coco Mark-portemonnee, lang model, kaviaarleer, CHANEL, dames

PORTEMONNEES

Chanel

€605
Adviesprijs: €847

Chanel

SALE
Tiffany

DetailsTiffany-sleutelhanger/sleutelring voor dames en heren van 925 zilver

ACCESSOIRES

Tiffany

€334
Adviesprijs: €468

Tiffany

SALE
Prada
€875
Adviesprijs: €1,225
Prada

DetailsPrada Robot-sleutelhanger/sleutelringbedeltje voor dames en heren

ACCESSOIRES

Prada

€875
Adviesprijs: €1,225

Prada

SALE
Hermes

DetailsHERMES Fringe-tassel Carmen-tasbedel-sleutelhanger van leer en metaal voor dames en heren, roze

ACCESSOIRES

Hermes

€334
Adviesprijs: €468

Hermes

SALE
Louis Vuitton

DetailsLOUIS VUITTON M96088 LV×TM Takashi Murakami Cherry Blossom Carré 55-sjaal, zijde en katoen, roze, zo goed als nieuw

ACCESSOIRES

Louis Vuitton

€605
Adviesprijs: €847

Louis Vuitton

SALE
Louis Vuitton
€712
Adviesprijs: €997
Louis Vuitton

DetailsLOUIS VUITTON M02187 Monogram-sleutelhanger, LV Skateboard-tasbedel, metaal, goudkleurig, als nieuw, voor heren en dames

ACCESSOIRES

Louis Vuitton

€712
Adviesprijs: €997

Louis Vuitton

SALE
Louis Vuitton

DetailsLOUIS VUITTON M45417 Monogram Eclipse Discovery compacte portemonnee, drievoudige portemonnee van canvas, zwart, voor heren en dames

PORTEMONNEES

Louis Vuitton

€496
Adviesprijs: €694

Louis Vuitton

SALE
Louis Vuitton
€496
Adviesprijs: €694
Louis Vuitton

DetailsLOUIS VUITTON M60050 Monogram Multicolore Zippy-portemonnee, tweevoudig, lange portemonnee van canvas, voor heren/dames, noir/zwart

PORTEMONNEES

Louis Vuitton

€496
Adviesprijs: €694

Louis Vuitton

SALE
Tiffany

DetailsTiffany Taxi-sleutelhanger van geel leer 0607 TIFFANY & Co.

ACCESSOIRES

Tiffany

€336
Adviesprijs: €470

Tiffany

SALE
Valentino Garavani

DetailsBijna nieuwe Valentino Garavani-kaartetui-portemonnee 0540LVN met muntetui van zwart leer 0678

ACCESSOIRES

Valentino Garavani

€381
Adviesprijs: €534

Valentino Garavani

SALE
Jimmy Choo

DetailsJimmy Choo Varenne leren schoudertas met studs, rode ketting en portemonnee (rood) 0812 JIMMY CHOO

TASSEN

Jimmy Choo

€467
Adviesprijs: €654

Jimmy Choo

SALE
Loewe
€213
Adviesprijs: €299
Loewe

DetailsLOEWE leren lange portemonnee met dubbel vouwvak en Anagram, zwart, D4

PORTEMONNEES

Loewe

€213
Adviesprijs: €299

Loewe

SALE
Hermes

DetailsHermes Hermès Bastia Evercolor Rouge H-portemonnee/muntetui voor heren en dames r10889a

PORTEMONNEES

Hermes

€398
Adviesprijs: €557

Hermes

SALE
Louis Vuitton
€1,000
Adviesprijs: €1,399
Louis Vuitton

DetailsLouis Vuitton Studded Zippy-portemonnee, Damier Azur, N64615, wit, unisex

PORTEMONNEES

Louis Vuitton

€1,000
Adviesprijs: €1,399

Louis Vuitton

SALE
Louis Vuitton
€771
Adviesprijs: €1,080
Louis Vuitton

DetailsLouis Vuitton Portefeuille Sarah lange portemonnee van canvas met monogram, M62236, bruin, CA0159

PORTEMONNEES

Louis Vuitton

€771
Adviesprijs: €1,080

Louis Vuitton